This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

Pop Art

Na ukształtowanie się pop artu miał wpływ konsumpcyjny charakter zachodniej cywilizacji oraz rozwijający się przemysł reklamowy. Styl ten wyróżnia się nieograniczoną swobodą twórczą. Początkowo wyrażał się za pomocą malarstwa, jednak z czasem zaczął wykorzystywać środki plastyczne tworząc aranżacje przestrzenne.
Aktualnie styl ten propaguje produkty wytworzone przez cywilizację. Konsekwentnie rezygnuje z naturalnych materiałów na rzecz tworzyw sztucznych. Głównymi materiałami wykorzystywanymi w stylu pop art są plastik, szkło, pleksi i skaj. Kolory stosowane w takim stylu są zdecydowanie dominujące i jest ich mnóstwo. Należy do nich czerwień, fiolet, pomarańcz, żółć, czy zieleń. Drzwi wewnętrzne zdecydowanie powinny być wykończone syntetyczną okleiną o innowacyjnej formie i kolorze. Styl ten naznaczony jest bogatymi dodatkami w postaci bibelotów i ozdób, które niekoniecznie muszą tworzyć całość z pozostałymi przedmiotami.
Styl pop art ociera się w sposób zamierzony o kicz. Jednak wnętrza zaprojektowane w stylu pop art są niewątpliwie niepowtarzalne, pobudzają do działania, biją radością oraz dynamiką.