Partnerzy

Wystrój i oryginalne wnętrze każdego pomieszczenia posiada nieoceniony wpływ na nasz nastrój. Odpowiednio dobrane dekoracje mieszkania czy domu bazujące na określonym stylu wnętrza połączone z detalami szczególnie dotyczącymi stałych elementów: okien, drzwi, bram garażowych oraz podłóg w zestawieniu z odpowiednio dobranymi kolorami, powodują iż w takich wnętrzach chętnie przebywamy, czujemy się komfortowo, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, wypoczywamy. Do tworzenia odpowiedniej stylizacji naszych wnętrz pomocni są renomowani producenci stolarki drzwiowej.

Od ponad 20 lat PORTA KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. Aktualnie posiada sześć zakładów produkcyjnych położonych na terenie Polski oraz za granicą. PORTA KMI Poland jest firmą prosperującą w zgodzie ze światowymi trendami zarówno we wzornictwie jak również w technologii produkcji. Marka PORTA KMI Poland prezentuje solidność i niezawodność w nowoczesnym stylu.

zobacz katalog produktów 2015 pobierz katalog produktów 2015
zobacz katalog otwórz się na naturę  pobierz katalog otwórz się na naturę
zobacz wzornik kolorów  pobierz wzornik kolorów

Marka VERTE doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy w stylistyce poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiadajacą potrzebom rynku wraz z atrakcyjną propozycją cenową.


 

zobacz katalog | pobierz katalog

POL-SKONE Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi. POL-SKONE Sp. z o.o w swoich propozycjach kieruje się oryginalną formą, urozmaiconą paletą kolorystyczną pozwalającą podkreślić indywidualny klimat wnętrza.

zobacz katalog

DRE Sp. z o.o. to firma promująca nowoczesność i przestrzeń. Propozycje DRE Sp. z o.o. otwierają nieskończone możliwości kreowania własnej przestrzeni poprzez wykorzystanie nietypowych form oraz bogatej gamy kolorystycznej, a także innowacyjnych przeszkleń.

zobacz katalog produktów 1/2015pobierz katalog produktów 1/2015
zobacz katalog drzwi szklanych 1/2015 | pobierz katalog drzwi szklanych 1/2015

INVADO Sp. z o.o. swoją pozycję na rynku buduje w oparciu o dwudziestoletnie doświadczenie w branży stolarskiej. Polityka jakości odgrywa wiodącą rolę w działaniach rozwoju INVADO.

zobacz katalog

LUTOSTAŃSKI jest producentem drzwi drewnianych z wieloletnim doświadczeniem w branży. W propozycjach wykorzystuje naturalne piękno surowca, jakim jest drewno i forniry naturalne.

zobacz katalog | pobierz katalog

GERDA to bezpieczeństwo, styl i niezawodność. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczeń zespołu inżynierów - projektantów oraz unikatowe opatentowanie rozwiązań antywłamaniowych gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania wyrobów.

zobacz katalog drzwi do mieszkań   pobierz katalog drzwi do mieszkań 
zobacz katalog drzwi uniwersalnych  pobierz katalog drzwi uniwersalnych
zobacz katalog drzwi panelowych   pobierz katalog drzwi panelowych
zobacz katalog zamków   pobierz katalog zamków
zobacz konstrukcje aluminiowe Gerda   pobierz konstrukcje aluminiowe Gerda
zobacz segmentowych bram garażowych pobierz segmentowych bram garażowych


Producent LJ powstał w 1994 roku. Firma zajmuje się produkcją drzwi z drewna sosnowego klejonego warstwowo. Wyroby LJ bazują na naturalnych surowcach z wykorzystaniem ekologicznych technologii.

DIERRE powstało w 1977 roku. Marka DIERRE zapewnia przede wszystkim ochronę przed włamaniem. Wyroby łączą w sobie piękno, oryginalność i bezpieczeństwo.

pobierz katalog


Powstanie firmy sięga roku 1967. KMT specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego.

zobacz katalog drzwi wyrobów stalowych 2015 | pobierz katalog drzwi wyrobów stalowych 2015
zobacz katalog wyrobów eko nova 2015
| pobierz katalog wyrobów eko nova 2015
zobacz katalog wyrobów bram garażowych 2015
| pobierz katalog wyrobów bram garażowych 2015