Partnerzy

Wystrój i oryginalne wnętrze każdego pomieszczenia posiada nieoceniony wpływ na nasz nastrój. Odpowiednio dobrane dekoracje mieszkania czy domu bazujące na określonym stylu wnętrza połączone z detalami szczególnie dotyczącymi stałych elementów: okien, drzwi, bram garażowych oraz podłóg w zestawieniu z odpowiednio dobranymi kolorami, powodują iż w takich wnętrzach chętnie przebywamy, czujemy się komfortowo, spotykamy się z rodziną i przyjaciółmi, wypoczywamy. Do tworzenia odpowiedniej stylizacji naszych wnętrz pomocni są renomowani producenci stolarki drzwiowej.

Od ponad 20 lat PORTA KMI Poland jest pionierem i czołowym producentem wysokiej jakości drzwi. Aktualnie posiada sześć zakładów produkcyjnych położonych na terenie Polski oraz za granicą. PORTA KMI Poland jest firmą prosperującą w zgodzie ze światowymi trendami zarówno we wzornictwie jak również w technologii produkcji. Marka PORTA KMI Poland prezentuje solidność i niezawodność w nowoczesnym stylu.

zobacz katalog

Marka VERTE doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy w stylistyce poprzez dynamicznie zmieniającą się ofertę odpowiadajacą potrzebom rynku wraz z atrakcyjną propozycją cenową.


 

zobacz katalog

POL-SKONE Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i dysponuje trzema nowoczesnymi, w pełni skomputeryzowanymi zakładami produkcyjnymi. POL-SKONE Sp. z o.o w swoich propozycjach kieruje się oryginalną formą, urozmaiconą paletą kolorystyczną pozwalającą podkreślić indywidualny klimat wnętrza.

zobacz katalog

DRE Sp. z o.o. to firma promująca nowoczesność i przestrzeń. Propozycje DRE Sp. z o.o. otwierają nieskończone możliwości kreowania własnej przestrzeni poprzez wykorzystanie nietypowych form oraz bogatej gamy kolorystycznej, a także innowacyjnych przeszkleń.

zobacz katalog | zobacz katalog drzwi połyskowych

GERDA to bezpieczeństwo, styl i niezawodność. Ponad dwadzieścia pięć lat doświadczeń zespołu inżynierów - projektantów oraz unikatowe opatentowanie rozwiązań antywłamaniowych gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania wyrobów.

zobacz katalog drzwi NTT REVO i TT OPTIMA | zobacz KATALOG DRZWI ALUMINIOWYCH - ALTUS  
zobacz katalog drzwi do domów | zobacz KATALOG DRZWI do mieszkań
zobacz katalog bram garażowych zobacz KATALOG zamki kłódki wkładki
zobacz katalog konstrukcje aluminiowe


Powstanie firmy sięga roku 1967. KMT specjalizuje się w produkcji drzwi stalowych przeznaczonych dla budownictwa jednorodzinnego, wielorodzinnego.

zobacz katalog drzwi wejściowe