Zespół

Harmonia Jakość Rozwój

HJR realizuje szereg zamierzeń, z których podstawowym jest aktywne uczestniczenie w przeobrażaniu wyglądu mieszkań, domów oraz specjalistycznych projektów naszych Klientów.

Szczególnie istotne jest kształtowanie wizerunku nowych trendów dostosowanych do indywidualnych upodobań Odbiorców zgodnych z aktualnymi trendami światowymi. W tym celu nasza firma rozwinęła ofertę drzwi wewnętrznych o rozwiązania bazujące na płytach tłoczonych jak również na drewnie klejonym warstwowo w interesującym wzornictwie oraz szerokiej gamie kolorów i wybarwień.

HJR wprowadza nowatorskie rozwiązania proponowane Klientom. Należy do nich ościeżnica regulowana opasająca mur, która zmienia w sposób istotny wykończenia pomieszczeń. Należy zwrócić uwagę na kompletne systemy drzwiowe przeznaczone do budynków użyteczności publicznej, których parametry techniczne spełniają niezbędne wymogi budowlane potwierdzone atestami. Różnorodność rozwiązań proponowanych przez producentów stanowi bazę do uzyskania pełnej satysfakcji ze strony Odbiorcy.

Wraz z rozwojem HJR poszerzył asortyment o drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne stosowane w budownictwie mieszkaniowym z najwyższą klasą odporności na włamanie. Jest to wyjście na potrzeby rynku służące ochronie osób oraz mienia w domu, mieszkaniu, budownictwie sakralnym, w prestiżowych obiektach specjalistycznych czy prywatnych. Wyroby te spełniają wymagania wytrzymałości mechanicznej. Zostały przebadane pod względem obciążeń statycznych i dynamicznych, jak również zostały poddane próbie ręcznego włamania. Ten rodzaj asortymentu potwierdzony jest licznymi aprobatami, atestami oraz certyfikatami obowiązującymi na terenie całej Unii Europejskiej. Najwyższy poziom techniczny wyrobów został doceniony i uhonorowany szeregiem wyróżnień, nagród i medali.

Szczególną domenę HJR stanowi profesjonalny zespół techniczny, którego realizacje charakteryzuje najwyższa jakość wykonania. Wykwalifikowana kadra doradców sprzedaży dba o to, by końcowy projekt spełniał wymagania stawiane przez Odbiorcę i jednocześnie wpisywał się w aktualne trendy światowe. Dzięki doświadczeniu firmy stanowiącego solidny trzon techniczny oraz kreatywną bazę sprzedaży Odbiorca otrzymuje pełny projekt spełniający wymagane kryteria stawiane przez Klienta. Profesjonalizm zespołu sprzedaży jak również kunszt kadry monterskiej zostały docenione i potwierdzone certyfikatami oraz wyróżnieniami producentów.

Różnorodność oczekiwań naszych Odbiorców oraz innowacyjne potrzeby w asortymencie stolarki otworowej inspirują HJR do nieustannego wzbogacania oferty oraz wprowadzania nowatorskich rozwiązań, a także udoskonalania dotychczasowych produktów.