REKOMENDACJE

Po raz kolejny skorzystaliśmy z usług firmy Salon Drzwiowy HJR i kolejny raz się nie zawiedliśmy. W Salonie tym spotkaliśmy kompetentną osobę, która doradziła nam w wyborze drzwi wraz z akcesoriami do wnętrza naszego mieszkania. Wysoki poziom montażu zadowoli najbardziej rozkapryszonego Klienta, ponieważ Panowie posiadają ogromną wiedzę i umiejętności swojego fachu. Gorąco polecam tę firmę i dziękuję za przyjemną bezkonfliktową obsługę.

Marta i Jarosław C. 

Długo zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem drzwi do naszego wymarzonego domu. Z pomocą przyszła nam właśnie ta firma! Zaskoczyła nas miłą i profesjonalną obsługą, znakomite doradztwo, przystępne ceny i duża wiedza na temat oferowanych produktów. Zamówiliśmy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne. Bezproblemowy, fachowy i profesjonalny montaż wykonano wyjątkowo starannie i czysto z dbałością o wszelkie szczegóły. Jesteśmy zadowoleni, wszystko zostało sprawnie i szybko wykonane! Firma jak najbardziej godna polecenia.

Ewa i Jacek K. 

Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować zarówno za doradztwo z Pani strony, jak i za montaż. Drzwi wyglądają pięknie, zupełnie jakby się było nie w swoim mieszkaniu. Panowie spisali się rewelacyjnie, sprawnie, żadnych uszkodzeń i pięknie posprzątane. Jesteśmy pod ogromnie pozytywnym wrażeniem i szczerze będziemy polecać Państwa salon, taka ekipa to wielki skarb, zwłaszcza w obecnych czasach. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Małgorzata i Bernard Ł.

Kolejny raz skorzystaliśmy z usług Firmy Salon Drzwiowy HJR i kolejny raz zostaliśmy kompleksowo obsłużeni. Profesjonalnie doradzono nam jaki rodzaj drzwi będzie pasował do projektu naszego wnętrza. Wybrane drzwi znakomicie podkreśliły styl naszej aranżacji. Realizacja zamówienia przebiegła w sposób bardzo sprawny. Montaż odbył się bezproblemowo i na najwyższym poziomie. Serdecznie polecamy skorzystanie z usług Firmy HJR Salon Drzwiowy.

Aleksandra & Sylwester P.

Zakupiliśmy w tym sklepie drzwi wejściowe i wewnętrzne. To Salon godny polecenia wszystkim. Począwszy od Pani w sklepie, która zna się na wystroju wnętrz. Pomogła nam wybrać drzwi, właściwy kolor, nawet klamki. Bardzo nas ucieszyła korzystna oferta cenowa. Panowie montażyści to profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia. Uprzedzili o przyjeździe. Byli punktualni, mieli sprzęt najwyższej jakości. Bardzo zwinnie uporali się z montażem. Posprzątali po sobie, co bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Wszystko działa i wygląda wspaniale. Warto było im zaufać, jesteśmy bardzo zadowoleni. Szczerze polecamy!

Bożena i Waldek P.